SOCIAL MEDIA SERVICES
WEB DESIGN SERVICES
GRAPHIC DESIGN SERVICES

Web Site Tasarımı

    Bidolumedya® yeni nesil dijital bir medya ajansı olarak web sitelerinizi tasarlar ve rakipleriniz arasında farkınızı ortaya koymanıza yardımcı olur. Uzman ekibimizin kreatif ve stratejik çalışmaları ile web siteleriniz, sizi en iyi yansıtan ve tanıtan güçlü sayfalar olarak hazırlanır.

     Bir kuruluşun kurumsal kimliği, tabelası ve logosu kadar web sitesinin var olması da büyük gerekliliklerden biridir. Kurumlar, kuruluşlar ve işletmeler web siteleri aracılığı ile daha doğru ve etkili bir şekilde tanıtımlarını yapabilmekte, müşterileri ile kolaylıkla iletişim kurabilmekte ve başarı portfolyolarını sergileyebilmektedir. 

     Web siteleri, tasarımları ve içerikleri ile markanın ya da kurumun başarısını da başarısızlığını da etkileyebilecek derecede önemlidirler ve bu konunun uzmanları tarafından hazırlanmış olması her zaman tercih edilmelidir.

     Web sitelerinde kullanılan renklerden, yazı stiline, içeriklerin sitede doğru ve etkili biçimde yerleştirilmesinden; web sitesinin talep edilen hizmetleri kapsayacak, kullanımı kolay ve insanı sıkmayan nitelikte olmasına kadar birçok detay Bidolumedya® uzman ekibimiz tarafından ele alınarak web siteleriniz tasarlanır.

     Detaylı müşteri analizi yaparak çalışmaya başlayan, müşterinin taleplerini ve başarısını her zaman en üstte tutan Bidolumedya® Ajansı’na aşağıdaki formu doldurarak ulaşın, ekibimiz en kısa zamanda size eri dönüş yapsın ve sizin için çalışmaya başlayalım.

Bazı Web Site Örneklerimiz

İnşaat Şirketi Web Site Tasarımı (çok dilli) www.torosresidence.com

Restaurant Web Site Tasarımı www.harbourkitchenbar.com www.harbouralanya.com

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Formu doldurarak bize ulaşın ve size özel hazırlayacağımız teklifteki analizleri inceleyerek karar verin!