SOCIAL MEDIA SERVICES
WEB DESIGN SERVICES
GRAPHIC DESIGN SERVICES

Outdoor (Açık Hava) Reklamları

     Antalya ve Alanya bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz her türlü Outdoor reklamlarınız için Bidolumedya® Ajansı ekibimiz hizmet vermektedir. Markalarınızın ve işletmelerinizin dış mekan reklamları işin uzmanları çalışanlarımız sayesinde kısa sürede ve amaca uygun olarak hazırlanır.

     Outdoor İngilizce bir kelimedir ve dış mekan/ açık hava gibi anlamlara gelmektedir. Dış mekan reklamları dijital platform reklamlarının aksine daha çok insana ulaşma ve daha görünür olma özelliğine sahip. Caddeler, sokaklar, parklar; daha doğrusu insan yoğunluğunun fazla olduğu her türlü alan Outdoor reklamlar için idealdir. İnsanlar dış ortamda reklamlara karşı daha duyarlı olurlar. Otobüs veya arkadaşını bekleyen biri dijital ortamda olmayacak kadar dikkatli bir şekilde reklam inceleyebilmektedir.

    Bidolumedya® Ajansı reklam tasarım ekibimiz Outdoor reklamlarının etkisinin ve öneminin farkında olarak markalarınız ve işletmeleriniz için çalışmaktadır. Antalya ve Alanya bölgesinde bilinirliğinizi ve etkinizi arttıracağınızı garanti ediyoruz.

     Siz de Bidolumedya® tasarım ekibimizden Outdoor reklam hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin. Ekibimiz size kısa sürede geri dönüş yapar, detaylı analiz ve bilgi alışverişinden sonra kısa sürede sizler için çalışmaya başlar.

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Formu doldurarak bize ulaşın ve size özel hazırlayacağımız teklifteki analizleri inceleyerek karar verin!