SOCIAL MEDIA SERVICES
WEB DESIGN SERVICES
GRAPHIC DESIGN SERVICES

Menü ve Katalog Çekimi

     Antalya ve Alanya bölgesinde hizmet veren işletmelerinizin ürünleri veya hizmetlerinizin Bidolumedya® ekibi tarafından çekimi gerçekleştirilir ve katalog haline getirilir.

     Ürünlerin ve hizmetlerin kullanacağı mecraya göre çekimlerinin yapılması gerekmektedir. Kataloglar detaylı bilgi içeren görsellerle birlikte yazılı metinlerle desteklenen kitapçıklardır. Bir kataloğun tasarım işletmenin kurumsal kimliğine ve markanın imajına uygun olmalıdır. Kendi içinde hem görsel hem bilgi bazından bir düzen içinde olması gereken kataloglar işletmenin başarısını da sergileyen aynalardır.

     Katalog çekimleri planlanan strateji doğrultusunda doğru ekipmanlarla ve uygun ortamda gerçekleştirilmelidir. Bu konuda uzman ve daha önce başarılı kataloglar tasarlamış ekiplerle çalışılması uzun vadede kullanışlı kataloglara sahip olmak için oldukça önemlidir.

    Bidolumedya® ekibimiz hem teknik hem de tasarım uzmanları çalışanlarımız sayesinde sizlere profesyonel ve etkileyici katalog çekimi hizmeti sunar. Antalya ve Alanya bölgesinde yer alan, ürün veya farklı hizmetler satan her türlü kurumun katalog çekimi kısa sürede gerçekleştirilir.

     Katalog çekimine ihtiyaç duyuyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın. Bidolumedya®, yeni nesil bir reklam ajansı olarak ister dijital ister basılı ortam için; amacına uygun olarak katalog çekimlerinizi gerçekleştirir.

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Formu doldurarak bize ulaşın ve size özel hazırlayacağımız teklifteki analizleri inceleyerek karar verin!