SOCIAL MEDIA SERVICES
WEB DESIGN SERVICES
GRAPHIC DESIGN SERVICES

Marka Konsepti Yaratma

    Bidolumedya® Reklam Ajansı, Antalya ve Alanya bölgesinde markalarınızın patent tescilinin yapılmasında danışmanlık sağlar ve markanızı tescil ettirir. Birlikte çalıştığımız marka tescil şirketleri aracılığı ile markanızın kısa sürede adınıza tescillenmesi gerçekleşir.

     Marka patent tescili her işletme ve kurum için oldukça önemli ve yapılması gereken bir işlemdir. Ürünlerinizin veya hizmetlerinizin kopyalanmasını ve adınızın sizinle ilgili olmayan kurumlarda kullanılmasını önler. Marka adınızın ve işletmenizin bir Türk markası olarak patent alması sizi iş dünyasında hiçbir kuruma ya da aracıya bağlı kılmadan var edecek bir garantidir.

     Özellikle büyümek isteyen ve vizyon sahibi firmaların markalarını tescil ettirmesi gerekmektedir. Lisanslanmış olarak var olduğunuzda işletmeniz değer kazanır ve müşterilerinizin de güvenini sağlamlaştırmış olursunuz.

     Bidolumedya ekibimiz Antalya ve Alanya bölgesinde markalarınızın kısa sürede patent tescilinin yapılmasını sağlamak için hizmet verir. Ayrıca ajansımız gerekli evraklar ve süreç hakkında sizi aydınlatır, yapmanız gereken işlemleri sizin adınıza kolaylaştırır.

     Daha detaylı bilgi almak ve marka tescilinizi yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın. Bidolumedya ekibimiz kısa sürede size geri dönüş yapar ve marka patent tescili konusunda istediğiniz hizmeti sağlar.

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Formu doldurarak bize ulaşın ve size özel hazırlayacağımız teklifteki analizleri inceleyerek karar verin!