SOCIAL MEDIA SERVICES
WEB DESIGN SERVICES
GRAPHIC DESIGN SERVICES

Logo Tasarım

     İşletmeniz veya kurumunuz için logoya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Sizi yansıtan, etkileyici ama aynı zamanda profesyonel duracak bir logo tasarımını yapacak kimse bulamadınız mı? Bidolumedya® Antalya ve Alanya bölgesinde yeni nesil bir medya ajansı olarak en başarılı logo tasarımlarını ortaya çıkarmaktadır.

     Logo müşterilerin aklında ne kolay kalan ve görüldüğü zaman markayı en hızlı şekilde hatırlatan bir semboldür. Renginin, şeklinin ve betimlediği markanın uyum içinde olması gerekmektedir. Daha önce tasarlanmış logolardan farklı ve aynı zamanda etkili bir basit görsel olarak hazırlanmalıdır.

 

    Bidolumedya® tasarım ekibimiz sizin için en çarpıcı ve müşterinin ilk görüşte aklına kazınacak olan logoyu tasarlar. Markanızı basit görünen ama profesyonelce hazırlanmış bir görselle anlatan logonuz sayesinde tanınma oranınızı arttırırsınız. Antalya ve Alanya bölgesinde, imajınız logonuz sayesinde saygın ve kaliteli bir hal alır.

     Markanız veya kurumuz için logo tasarımına ihtiyacınız varsa aşağıdaki formu doldurarak Bidolumedya® ekibine ulaşabiliriz. Size kısa sürede geri dönüş yaparız. Detaylı müşteri analizi sonrasında sizi yansıtacak en doğru logo tasarımı yapmak için buradayız.

Bazı Logo Çalışmalarımız

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Formu doldurarak bize ulaşın ve size özel hazırlayacağımız teklifteki analizleri inceleyerek karar verin!