SOCIAL MEDIA SERVICES
WEB DESIGN SERVICES
GRAPHIC DESIGN SERVICES

Katalog Tasarımı

    Bidolumedya® Antalya ve Alanya bölgesindeki işletmelerin yemek menülerinin ya da kataloglarının tasarımlarını yapmaktadır. Restoran, cafe, bar ya da otel gibi büyük işletmelerin menülerini ekibimiz başarılı ve profesyonel bir şekilde tasarlar. Mağazalarınızın ürün katalogları da markanıza ve imajınıza uygun olarak oluşturulur.

     Müşteriyi yormayan, az ve öz bilgi içeren, görsel olarak etkileyici ve anlaşılır menü/ katalog tasarlamak profesyonel bir çalışma gerektirir. Ayrıca işletmenin ilk etapta müşteriye verdiği izlenimi de menü ve kataloğu ile oldukça ilgilidir. Doğru bir kapak, uyumlu renkler, yazı tipi ve bilgi yerleşimi özenle yapılmalıdır. Müşteriye hitap edecek ve ihtiyaç duyulabilecek bilgiyi aracı olmadan verebilecek menü ve kataloglar olmalıdır.

    Bidolumedya® ekibimiz markanızın etkisini de arttıracak katalog ve menüleri açıldığı günden bu yana tasarlamaktadır. Antalya ve Alanya bölgesinde her türlü menü ve katalog tasarımı müşterilerimizin talebine göre oluşturulur.

     İşletmeniz için menü ya da kataloğa ihtiyaç duyuyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin. Bidolumedya® ekibimiz size kısa sürede geri dönüş yapar ve sizin için en doğru ve başarılı tasarımı kısa sürede oluşturur.

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Formu doldurarak bize ulaşın ve size özel hazırlayacağımız teklifteki analizleri inceleyerek karar verin!