SOCIAL MEDIA SERVICES
WEB DESIGN SERVICES
GRAPHIC DESIGN SERVICES

Instagram Reklamları

    Bidolumedya® Instagram reklamlarınızı hazırlayarak hedef kitlenize kısa sürede ulaşmanıza ve markanızı ya da kuruluşunuzu büyütmenize destek olmak için burada.

     Instagram, Facebook ve Youtube gibi Türkiye’de en çok rağbet gören ve büyük kullanıcı sayısına sahip olan sosyal medya platformlarından biri. Aktif kullanıcıların Instagram’a günlük bakma ve Instagram’da zaman geçirme sürelerine bakıldığındaysa neredeyse zirveye oynadığını söyleyebiliriz. Bu kadar aktif kullanılan ve her geçen gün kendini genişleten bir sosyal medya platformunda yayımlanan reklamlarının kullanıcıya ve hedef kitleye ulaşma oranı da oldukça yüksek olacaktır.

     Instagram reklamlarının başarısı, yayımlanma sıklığından daha çok markaya ya da kuruluşa uygun tasarımın yapılması, etkili ve çarpıcı kelimelerle markanın lanse edilmesi ve hedef kitlenin doğru bir şekilde belirlenmesi ile mümkündür. Bidolumedya® ekibimiz günümüz standartlarını ve kullanıcıların Instagram üzerindeki davranışlarını iyi analiz ederek sizleri en özgün şekilde lanse eden ve başarılı bir şekilde hedef kitleyi çeken doğru Instagram reklamlarını tasarlar.

     Instagram reklamlarına ihtiyaç duyuyorsanız, Bidolumedya® ekibine aşağıdaki formu doldurarak ulaşın, ekibimiz kısa sürede size geri dönsün ve sizi yakından tanıyarak talepleriniz doğrultusunda kısa sürede sizin için çalışmaya başlasın.

Facebook, Instagram, Youtube, Twitter

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Formu doldurarak bize ulaşın ve size özel hazırlayacağımız teklifteki analizleri inceleyerek karar verin!