SOCIAL MEDIA SERVICES
WEB DESIGN SERVICES
GRAPHIC DESIGN SERVICES

Google Haritalara Kayıt

    Bidolumedya® yeni nesil bir dijital medya ajansı olarak Antalya ve Alanya bölgesinde kurumlarınızın Google ya da Yandex haritalara kaydını yapar. Böylece adresinizin herkes tarafından görülür ve ulaşılabilir olmasına olanak tanır. Küçük ya da büyük işletmelerinizin, restoran/kafe/bar olarak hizmet verdiğiniz dükkanlarınızın herkes tarafından görülür ve ulaşılabilir olmasına olanak tanır.

     Günümüzde adres bulmak ya da yeni bir yer keşfetmek için insanlardan daha çok dijital haritalar kullanmayı tercih etmekteyiz. Direk konum gösterme, ulaşım araçları hakkında bilgi verme, kurumların çalışma saatlerini ve ziyaret edenlerin yorumlarını gösteren dijtal haritalar adeta büyük kolaylık sağlıyor. 

     Google ve Yandex haritaları sayesinde kaybolmak ya da adres bulamamak neredeyse imkansız. Özellikle yeni açılan veya taşınan kurumların adreslerini müşterilerine bildirmelerinin en kolay yollarından biri bu dijital haritalar. Hem görsel ve metin olarak bilgileriniz en doğru şekilde bu haritalarda yer aldığında müşterilerinizin size ulaşması oldukça kolay olacaktır.

     Antalya ve Alanya bölgesinin turizm merkezlerinden biri olduğunu düşünürsek her sene buraya diğer bölgelerden bir sürü insan geliyor. Otel adresi bulmak ya da çevredeki imkanlar hakkında bilgi almak için Google ve Yandex haritaları aktif olarak kullanıyorlar. Yeni nesil bir dijital medya ajansı olan Bidolumedya® size bu konuda da hizmet vermekte ve haritalara doğru ve anlaşılır biçimde kaydınızı yapmaktadır.

     Siz de işletmelerinizin adresinin Google ve Yandex haritalara kayıt edilmesini istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın. Bidolumedya® ekibimiz size kısa sürede geri dönüş yaparak kaydınızı en hızlı şekilde oluştursun.

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Formu doldurarak bize ulaşın ve size özel hazırlayacağımız teklifteki analizleri inceleyerek karar verin!