SOCIAL MEDIA SERVICES
WEB DESIGN SERVICES
GRAPHIC DESIGN SERVICES

Facebook Reklamları

    Bidolumedya® üzerinde işletmenizin veya kurumuzun reklamını yapmak, hedef kilenize ulaşmak, markanızı tanıtmak veya E-ticaret sitenize daha çok müşteri çekmek istiyorsanız Bidolumedya® ekibimiz size en iyi hizmet edecek Facebook reklamlarını tasarlamak için doğru adres.

     Facebook popüler sosyal medya platformlarından en köklü ve büyük kullanıcı kitlesine sahip olanlarından biri. Her yaşta ve statüde kullanıcının bulunduğu bu sosyal medya platformunda, kişisel kullanıcı sayfaları ile birlikte, markaların, kuruluşların sanatçıların ve freelancerların da kendilerini sergiledikleri ve işleri hakkında paylaşımlar yaptıkları resmi sayfalar da mevcut. Facebook üzerinden yayımlanan reklamların kullanıcıya ulaşma yüzdesinde her geçen gün artıyor.

     Bidolumedya® ekibimiz Facebook sistematiğine uygun, markanın ya da kuruluşun hedef kitlesine ulaşabileceği şekilde ve markayı ya da kuruluşu en doğru şekilde lanse edecek başarılı, etkili ve çarpıcı tasarımlara sahip Facebook reklamlarını sizler için hazırlıyor.

     Facebook üzerinden reklam vermek, Facebook reklamları hakkında sorularınızı sormak ve destek almak istiyorsanız bize aşağıdaki formu doldurarak ulaşın, Bidolumedya® ekibimiz kısa süre içinde size geri dönüş yapsın ve sorularınızı yanıtlasın. Yeni nesil bir dijital medya ajansı olan Bidolumedya® size hizmet etmek için burada.

Facebook, Instagram, Youtube, Twitter

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Formu doldurarak bize ulaşın ve size özel hazırlayacağımız teklifteki analizleri inceleyerek karar verin!