SOCIAL MEDIA SERVICES
WEB DESIGN SERVICES
GRAPHIC DESIGN SERVICES

Ambalaj ve Etiket Tasarımı

     Bidolumedya®, Antalya ve Alanya bölgesinde ürünlerinizi müşterilerinize sunarken ihtiyacınız olan ambalaj ve etkilerinizi tasarlar. Markanızı ve ürününü yansıtan ambalaj ve etiket tasarımında ekibimiz profesyonel olarak çalışmaktadır.

     Ambalajınız ve etiketiniz markanızın güçlü imzalarından biridir.  Ayrıca farklı boyutlarda, kullanışlı ve dikkat çekici olarak ürünleri sunmada önemli bir ihtiyaçtır. Aldığı ürünün paketinin zarifliği her zaman müşteriyi etkiler. Etiketler de sıradan tasarımların ötesine geçtiği zaman müşteriyi farklı bir alanda daha kazanmış olursunuz. Ambalaj ve etiketin uyumu, profesyonel tasarımı ve kaliteli malzemeden yapılmış olmaları oldukça önemlidir.

    Bidolumedya® tasarım ekibimiz her türlü marka ve ürün için özgün ambalaj ve etiket tasarımları üretmektedir. Antalya ve Alanya bölgesindeki markalar, yerel ya da global amaçlarına göre ihtiyaç duyulacak doğru tasarım ile buluşturulur. Markanıza özel tasarlanmış ambalaj ve etiketler kullanarak ürünleri müşterilerinize sunmak, işinizdeki profesyonelliğinizi ve orijinalliğinizi gösterir. 

     Ürünleriniz için ambalaj ve etiket tasarımına ihtiyaç duyuyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin. Bidolumedya® kısa sürede size dönüş yapar. Detaylı müşteri ve marka analizinden sonra kısa sürede sizin için çalışmaya başlar.

Bazı Ambalaj ve Etiket Tasarımlarımız

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!

Formu doldurarak bize ulaşın ve size özel hazırlayacağımız teklifteki analizleri inceleyerek karar verin!